• Detail firmy

TS - tech spol. s r.o.

Základní popis

rovádíme žárové nástřiky kovů, keramiky, karbidů, včetně broušení. Opravujeme strojní součásti - hřídele, čepy, písty, pístnice, pouzdra. Prodej materiálů pro žárové stříkání a svařování.

Adresa

Lipová alej 2500/1
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26901048
DIČ:  CZ26901048
Rok založení:  2003
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Svařování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 345 221
Fax: +420 518 345 223
E-mail: radek.skodik@ts-tech.cz
WWW: www.ts-tech.cz

Kontaktní osoba

Radek Škodík - Jednatel

Mobil: 602 710 285
Další firmy v oboru

Tryskání - pískování Vladimír Veselý

Provádíme povrchové úpravy kovů tryskáním. Zajišťujeme tryskání na firmě i mobilní tryskání přímo u zákazníka. Tryskání (pískování) se využívá především ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu a jiných oblastech. Disponujeme nejmodernější technologií, včetně mobilních jednotek, díky kterým můžeme provádět tryskání kdekoliv v terénu či ve Vaší firmě bez připojení elektrické energie.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.

J-VST, s.r.o. - strojní dílce

Naše společnost se věnuje kovovýrobě. Děláme tváření kovů za studena, práce na lisech 6 - 630 tun, válcování závitů, atypický spojovací materiál - Fe, Cu, Al, nerez, v kooperaci povrchovou úpravu. Zajišťujeme činnost v oblasti vývoje technologie objemového tváření součástí, ověřování vyvinutých technologií a nástrojů a dalších. Pro více informací navštivte naše webové stránky.