• Detail firmy

Jiří Lán TRUHLÁŘSTVÍ

Adresa

11.května 5
262 31 Milín

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69377278

Výrobky, činnosti

Stoly, nohy, židle

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 544 412
E-mail: drevo.vyroba@volny.cz
WWW: volny.cz/drevo.vyroba/
WWW: volny.cz/drevo.vyroba/

Kontaktní osoba

Jiří Lán - Majitel

Jiří Lán - Majitel

Telefon: 603 544 412
E-mail: drevo.vyroba@volny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vít Humpl

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Zaměřujeme se především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Dále pro Vás vyrábíme jakýkoliv interiérový a exteriérový nábytek, včetně doplňků. Ke každému projektu Vám vytvoříme 3D prezentace v kvalitním programu.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.