• Detail firmy

RETRY profi machinery s.r.o.

Základní popis

Nabídka průmyslových strojů, zařízení a nářadí pro dílenské provozy. Prodej osvětlení strojů, pásových pil, dílenských lisů, ostřiček vrtáků.

Adresa

Prokofjevova 15
623 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26908140
DIČ:  CZ26908140

Výrobky, činnosti

Lisy a příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 240 113
Fax: +420 549 240 113
E-mail: retry@retry.cz
WWW: retry.cz

Kontaktní osoba

Petr Klusáček - Jednatel

Mobil: +420 723 625 139
Další firmy v oboru

BROLLE, v.o.s. - lešticí kotouče

Vyrábíme lešticí kotouče standardní, textilní, řasené, skládané a filcové. Dodáváme brusné kotouče s upínací stopkou a otvorem, lamelové, brousící segmenty, válce pro brusky, brusné a lešticí pasty. Poskytujeme komplexní servis při úpravě povrchů.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.