• Detail firmy

REXOL DESIGN s.r.o.

Základní popis

Realizace všech druhů reklam. Provádění generálních a částečných oprav stávajících reklam. Statická posouzení a projekty. Výroba neonových trubic.

Adresa

Podnikatelská 553
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26206030

Výrobky, činnosti

Neonová reklama

Realizace všech druhů reklam. Provádění generálních a částečných oprav stávajících reklam. Statická posouzení a projekty. Výroba neonových trubic.

Kontaktní údaje

E-mail: info@rexoldesign.cz

Kontaktní osoba

Roman Vinš - Ředitel

Další firmy v oboru

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.