• Detail firmy

Altis Security s.r.o.

Základní popis

Altis Security - komplexní dodávky slaboproudých a silnoproudých systémů projekce - zabezpečení objektů - kamerové systémy - protipožární systémy - počítačové sítě - ozvučovací systémy - televizní rozvody - silnoproudé rozvody - integrace systému

Adresa

Podnikatelská 565
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25713701
DIČ:  CZ25713701

Výrobky, činnosti

Požární signalizace

Kontaktní údaje

Fax: +420 267 063 541
E-mail: altissecurity@volny.cz
WWW: www.altissecurity.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Jiří Macháček - Jednatel

Mobil: +420 605 255 489
Další firmy v oboru

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

TRUE TRAC s.r.o.

Nabízíme monitoring vozidel. Dodáváme GPS střežení, interiérové kamery, parkovací systémy, přepínače kamer, WIFI moduly a bezdrátové balíčky.