• Detail firmy

MACHARA PROBO

Základní popis

Naše společnost má dva hlavní obory činnosti: prodej výstroje a výzbroje pro hasiče a dále a výroba a velkoobchod s obuví.

Adresa

Smetanova 384
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67856438

Výrobky, činnosti

Pracovní a ochranné oblečení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 723 993
WWW: www.probo-nb.cz

Kontaktní osoba

Petr Machara

Další firmy v oboru

ARTEP

Vyrábíme a prodáváme pracovní oděvy pro většinu běžných profesí, včetně potravinářství, gastronomie a zdravotnictví. Pracovní oděvy vyrábíme také na zakázku, na pracovní oděvy nabízíme i aplikaci loga.

HOTOVÝ ANTONÍN

Činnost firmy je zaměřena na výrobu pracovních a ochranných oděvů z kvalitních materiálů z Anglie. Jsme výhradním výrobcem pro německou společnost Grevotex. Pro dlouhodobé zakázky hledáme nové subdodavatele pro výrobu pracovních a ochranných oděvů - profesionální a solidní šičky pro šití na zakázku, které zaškolíme. Materiál dodáme. Pro více informací nás kontaktujte.

BERGER SAFETY s.r.o.

Naše společnost nabízí pracovní oděvy, ochranné pracovní pomůcky, sportovní, outdoorové a reklamní oděvy a obuv, jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Pracovní oděvy rovněž sami šijeme a zajišťujeme reklamní potisk a výšivky na oděvy. Navštivte náš e-shop, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu zboží. Nebudete-li si jistí výběrem vhodného produktu, rádi Vám poradíme. Jsme tu pro Vás.