• Detail firmy

MAHOVSKÝ & JATEL KOVÁŘSTVÍ

Základní popis

Umělecké kovářství zaměřené na masivní kovové postele, kované brány, mříže, ploty, zábradlí, svícny, nábytek, dveřní kování. Kvalitní ruční zpracování a zakázkovou výrobu i dle vašich návrhů. Dodáme kovové postele včetně matrací a roštů.

Adresa

Dolní Kroupná 242
691 64 Nosislav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48877492
DIČ:  CZ6706111610
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Kovářství

kovové postele, kované brány, mříže, ploty, zábradlí, svícny, nábytek a dveřní kování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 238 610
Fax: +420 547 238 610
E-mail: kovart@seznam.cz
WWW: www.kovart.cz

Kontaktní osoba

Radek Mahovský - Majitel

Mobil: 732 827 242
Další firmy v oboru

Jan Petřík - kovářství, zámečnictví

Zaměřujeme se na zakázkovou kovářskou a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kované brány, ploty, mříže, schodiště, zábradlí, kovové konstrukce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž opravy a renovace kovářských a zámečnických výrobků.

Martin Jirků

Zabýváme se zámečnickou a kovářskou výrobou. Vyrábíme ploty, brány, mříže, zábradlí, krbové nářadí, kované bytové doplňky. Zaměřujeme se na umělecké kovářství. Výrobu realizujeme na zakázku - vyrobíme téměř vše, dle Vašich přání a požadavků. Neváhejte se na nás obrátit!

Václav Minařík

Umělecké kovářství se specializací na restaurování památek a historických předmětů. Nabízím výrobu, opravy a restaurování historických soch, sousoší, veřejného osvětlení, lamp, luceren, lustrů, kašen, fontán, vrcholových kopulí, křížů, církevních reliéfů, mříží a nejrůznějšího vybavení interiéru na zakázku. Restaurované předměty je možné také pozlacovat.