• Detail firmy

Jan Hronec

Adresa

Tkalcovska 1528
431 11 Jirkov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86798928
DIČ:  CZ7605040773

Výrobky, činnosti

HiFi technika

Prodáváme povětšinou exkluzivní zboží, které je ručně vyráběné (elektronkové zesilovače) v malých sériích. Jde většinou o Hi-End, tedy o špičkovou audio techniku mnohokrát oceňovanou odbornou veřejností - www.revoco.net/revoco_inform.htm . Splňuje proto nejpřísnější kritéria oblasti trhu, zabývající se Hi-End audio aplikacemi.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 551 177
E-mail: revoco@centrum.cz
E-mail: post@revoco.net
WWW: www.revoco.cz

Kontaktní osoba

Jan Hronec

Další firmy v oboru

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.