• Detail firmy

Japa - montáže Brno s.r.o

Základní popis

- výrobu a montáž ocelových konstrukcí - montáže a rekonstrukce jeřábů a jeřábových drah - stěhování strojů speciálními válečky do hmotnosti 30t

Adresa

Maříkova 1969/7
621 00 Brno - Řečkovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46993207

Výrobky, činnosti

Montáže

- výrobu a montáž ocelových konstrukcí - montáže a rekonstrukce jeřábů a jeřábových drah - stěhování strojů speciálními válečky do hmotnosti 30t

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 226 174
Telefon: +420 602 734 206
E-mail: info@japamontaze.cz
WWW: www.japamontaze.cz

Kontaktní osoba

Josef Palatý - Jednatel

Mobil: +420 602 734 205
Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.