• Detail firmy

František Skalický VODOINSTALATÉRSTVÍ

Základní popis

•Voda, topení, koupelny. •Prodej a montáže vodoinstalačního materiálu. •Práce topenářské, instalaterské. •Rekonstrukce koupelen. •Široký sortiment topenářského a vodoinstalaterského materiálu a nářadí pro řemeslníky

Adresa

28.října 180
264 01 Sedlčany

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14460742

Výrobky, činnosti

Vodoinstalační materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 822 116
Mobil: +420 602 437 479
WWW: www.frantisekskalicky.cz

Kontaktní osoba

František Skalický - Majitel

Další firmy v oboru

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

Rakoplynoservis, s.r.o.

Specializujeme se na plynoistalační práce. Provádíme revize plynu, opravy a revize plynových spotřebičů, servis plynových zařízení. Zajišťujeme prodej plynových kotlů.

TOPENÁŘSTVÍ INSTALATÉRSTVÍ VACEK

Nabídka služeb v oblasti instalatérství a topenářství. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla (země - voda, vzduch - voda), rekuperace a solární systémy včetně zajištění doplňkového servisu. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli nebo subdodavateli a garantujeme záruku 100% kvality. Působíme nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Podílíme se na dotačním programu "Zelená úsporám".