• Detail firmy

HM

Základní popis

Tým pracovníků společnosti HM pracuje na dodávkách a realizaci gastro projektů od roku 1992, pod názvem HM působí na trhu od roku 1996.

Adresa

Příkrá 284/5
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25071408
DIČ:  CZ25071408
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Zařízení pro gastronomii

- kompletní realizace provozů včetně projektové dokumentace - ucelený sortiment varné technologie - nerezový nábytek pro stravovací provozy - chladící a mrazící technologie - výdejní linky - doplňkové stroje a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 464 713
Telefon: +420 244 467 026
E-mail: hm@iol.cz
WWW: www.hm96.cz

Kontaktní osoba

Martin Heytmánek

Další firmy v oboru

Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zařízení pro gastronomii. Dodáváme profesionální konvektomaty, zařízení na šoková chlazení, výrobníky ledu pro gastronomii, profesionální varnou techniku, elektrické a plynové fritézy, bezdotykové vodovodní baterie, myčky pro gastronomické provozy, gastronomické chladící vitríny a mnoho dalšího.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.