• Detail firmy

Daniel Král, s.r.o.

Adresa

Křížová 753/21
742 35 Odry

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25866443

Výrobky, činnosti

Odběr a zpracování pryžových odpadů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 522 298
Mobil: +420 605 523 475
Fax: +420 556 731 765
E-mail: daniel_kral@cbox.cz
WWW: www.interkat.cz/krald/index.ht...

Kontaktní osoba

Daniel Král - Majitel

Další firmy v oboru

ART PLAST

Jsme firma specializující se na výrobu modifikovaných plastových granulí na bázi polymerů, jako je PP, PA6, PA6.6, PET, ABS a další. Vyrábíme granule z polymerů primární a recyklované. Jsme také výrobcem plastových sedaček na stadiony (PP, PA6), jakož i specializovaných technických textilií z PP s trvalými antistatickými vlastnostmi.

Glanzstoff - Bohemia s.r.o.

Zabýváme se výrobou viskózových vláken pro využití v různých odvětvích průmyslu. Zajišťujeme textilní viskózová vlákna, nehořlavá viskózová vlákna či technická viskózová vlákna. Výrobu viskózových vláken realizujeme především z celulózy. Rovněž se zaměřujeme na produkty z pryžového materiálu a technické zpevňující materiály. Provádíme konvertování vláken. Více informací naleznete na našem webu.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.