• Detail firmy

LIDEZIN s.r.o.

Základní popis

Provádění dezinfekcí, dezinsekcí, deratizací a likvidací plevelů.

Adresa

Švermova 268/76
460 15 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25442066

Výrobky, činnosti

Desinsekce (hubení hmyzu)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 275 075
Fax: +420 482 341 081
E-mail: lidezin@lidezin.cz
WWW: www.lidezin.cz

Kontaktní osoba

Pavel Soukup - Jednatel, Ředitel

Mobil: +420 602 457 471

Petra Soukupová - Jednatel

Mobil: +420 602 306 806
Další firmy v oboru

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

BENAX s.r.o.

Produkty ECODES pomáhají chránit Vaše zdraví. ECODES vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme jako bezchlorové dezinfekční prostředky. Pro vývoj a výrobu využíváme zkušeností a požadavků zákazníků s ohledem na způsoby využití a aplikací. ECODES dle inovativnímu složení, silnému a dlouhodobému účinku jsou bezkonkurenční. Nepoškozují povrchy, materiály a směsi.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.