• Detail firmy

Josef Vízek

Základní popis

Firma zabývající se činností: Pokládka a úprava parket, Pokládka plovoucích podlah, Rekonstrukce bytů a domů, Sádrokartonové systémy, Malování, Úklidové služby, Mytí oken a koberců, Výroba a stavba nahrávacích studií a domácích kin

Adresa

Pod novým lesem 60
162 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45755965

Výrobky, činnosti

Úklid kanceláří

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 611 071
Mobil: +420 603 494 145
E-mail: a.vizek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Josef Vízek - Majitel

Mobil: +420 603 494 145
E-mail: a.vizek@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.