• Detail firmy

HYDRAULIK SERVIS KLADNO s.r.o.

Adresa

Hlavní 3
273 42 Stehelčeves

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49826361
DIČ:  CZ49826361
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce a modernizace hydrauliky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 283 167
E-mail: hydraulikakladno@seznam.cz
WWW: hydraulikakladno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Truneček - Jednatel

Mobil: +420 603 360 839

Michal Komorous - Jednatel

Petr Danda - Jednatel

Další firmy v oboru

NAVIJÁRNA RYNHOLEC s.r.o.

Naše společnost zajišťuje opravy elektromotorů, čerpadel, transformátorů, svářeček, elektrického ručního nářadí, elektrických spojek, brzd, elektrohydraulických ovládacích přístrojů, válců dopravníků, břemenových elektromagnetů a ostatních zařízení po dohodě. Provádíme vyvažování a měření vibrací u zákazníka. Elektromotory do 100 kW opravujeme od 24hod. do 14 dnů, elektromotory 6000 V do 10 týdnů.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.