• Detail firmy

CORA úklid s.r.o.

Adresa

Pelclova 5
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63483351

Výrobky, činnosti

Úklid kanceláří

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 607 644
Mobil: +420 777 737 494

Kontaktní osoba

Jana Kozlová

P. Šťastná - Jednatel

Zařazení v katalogu

Pobočky

CORA ÚKLID s. r. o.
Kojetínská 3666/64
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
CORA MANAGEMENT s. r.o.
Kojetínská 3666
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.