• Detail firmy

FILIP - pokládka podlahových krytin s.r.o.

Základní popis

Pokládáme podlahové krytiny, parkety, plovoucí podlahy, koberce, PVC, gumu, korek. Provádíme renovace dřevěných podlah a montujeme masívní dubová prkna. Kompletní dodávka na klíč. Zaměření technikem a cenová kalkulace.

Adresa

Mikuleckého 1312/10
147 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48584592
DIČ:  CZ48584592

Výrobky, činnosti

Podlahové krytiny

Pokládáme podlahové krytiny,parkety,plovoucí podlahy,koberce,PVC,gumu,korek.Provádíme renovace dřevěných podlah a montujeme masívní dubová prkna

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 416 927
Fax: +420 244 471 898
E-mail: filipsro@vol.cz
WWW: www.filipsro.cz

Kontaktní osoba

Pavel Mareš - Majitel

Další firmy v oboru

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.