• Detail firmy

KVINT Vlachovo Březí spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme zemní práce a výstavby vodovodů, plynovodů i kanalizací. Zaměřujeme se také na meliorace a čističky odpadních vod.

Adresa

Konopiště 45
384 22 Vlachovo Březí

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60647621
DIČ:  CZ60647621

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 329 167
Mobil: +420 606 633 023
Fax: +420 388 329 248
E-mail: kvint@kvint.cz
WWW: www.kvint.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bohumil Sellner - Jednatel

Jaroslav Fleošman - Jednatel

Další firmy v oboru

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.