• Detail firmy

Květoň - zemědělská technika, spol. s r.o.

Základní popis

Montujeme dojicí techniku, stájovou podlahovou krytinu Remadur, vyrábíme hrazení. Dodáváme žací stroje, řezačky, shrnovací lopaty MIRO, napájecí a krmné systémy, pneumatické dopravníky, desinfekční systémy, čističky a mořičky obilí a vlhkoměry.

Adresa

Husova 380
334 01 Přeštice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47715090
DIČ:  CZ47715090

Výrobky, činnosti

Opravy strojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 981 109
Fax: +420 377 982 679
E-mail: kveton-sro@volny.cz

Kontaktní osoba

Jana Svobodová - Jednatel

Andrea Knopfová - Jednatel

Další firmy v oboru

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.

MANITEC trade s. r. o.

Prodáváme vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky nové i repasované. Zajistíme servis, pronájem, výkup. Nabízíme vozíky DESTA, MANITOU, HYSTER, TOYOTA a ARMANNI - elektrické i ruční, stohovací, vychystávací a paletové vozíky, VZV se spalovacím motorem.

Antonín Gabriško - Lesní, zahradní technika a hydraulika

Zajišťujeme prodej a servis lesní, zahradní techniky a hydrauliky. V naší nabídce naleznete řetězové pily, vyžínače, křovinořezy, rozbrušovací pily, půdní jamkovače, foukače, vysavače, motorové rosiče, zahradní nůžky, hydraulické tlakové hadice včetně příslušenství a mnoho jiného. Dodáváme také náhradní díly, většinu dílů máme skladem. Poskytujeme poradenství při prodeji.