• Detail firmy

KUNC LIBOR

Základní popis

Firma zabývající se výrobou a realizací dřevostaveb, stavby na klíč

Adresa

Habrová 3103
415 00 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18339115

Výrobky, činnosti

Dřevostavby

Kontaktní údaje

E-mail: rd3@mail.cz

Kontaktní osoba

Libor Kunc

Mobil: +420 777 660 881
E-mail: rd3@mail.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.