• Detail firmy

Ing. Emil Brožek

Základní popis

Nabízíme lisy

Adresa

Vyšehořovice 105
250 87 Vyšehořovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48963861

Výrobky, činnosti

Svinovací lisy

na folie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 991 089
Mobil: +420 603 221 791
Mobil: +420 603 545 149
Fax: +420 326 994 714
E-mail: lis.ebl@seznam.cz
WWW: www.svinovaci-lis.com

Kontaktní osoba

Ing. Emil Brožek - Majitel

Další firmy v oboru

RAKOVNICKÉ TVÁŘECÍ STROJE s.r.o.

Specializujeme se na výrobu tlakových licích strojů pro různé technologie odlévání odlitků z lehkých slitin, vstřikovací lisy, hydraulické prvky, agregáty a další. Zaměřujeme se na prodej nových strojů a generální opravy strojů. Nabízíme také komplexní služby spojené s realizací i následným užíváním našich produktů v provozu.

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.