• Detail firmy

ZPROGO team s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí prodej dárkových a reklamních předmětů e-shop, který Vás ihned informuje o dostupnosti zboží. Dále provozujeme EXCLUSIVNÍ galerii, která Vám nabízí výjimečné moderní obrazy v limitovaném nákladu.

Adresa

Havlíčkova 234/1
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27832775
DIČ:  CZ27832775
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import

Výrobky, činnosti

full servis

poskytuje tzv. full servis v oblasti mediálních a reklamních služeb

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 222 626
E-mail: zprogo@volny.cz

Kontaktní osoba

Petr Urbánek - Jednatel

Další firmy v oboru

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.