• Detail firmy

KŘÍŽEK FILIP - TRUHLÁŘSTVÍ

Základní popis

Vyrábíme nábytek na zakázku. Nabízíme vestavěné skříně, schodiště, dveře a okna včetně repase dřevěných částí karosérií veteránů.

Adresa

Strojetice 29
439 81 Kryry

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44534604

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 216 277
E-mail: truhlarstvi.krizek@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-krizek.wz.cz

Kontaktní osoba

Filip Křížek - Majitel

Mobil: 603 581 197
Další firmy v oboru

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

PRŮMSTAV ŠTĚTÍ, a.s.

Provádíme veškeré stavební práce pro průmyslové stavby, pro stavby občanské vybavenosti i pro bydlení. Vyrábíme beton. Zajišťujeme tesařské, zámečnické a železářské práce. Působíme v regionech Litoměřice a Mělník.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).