• Detail firmy

KŘINICKÁ ZEMĚDĚLSKÁ A OBCHODNÍ s.r.o.

Základní popis

Rostlinná výroba kombinovaná se živočišnou výrobou (smíšené hospodářství). Povrchová úprava a zušlechťování kovů. Všeobecné strojírenské činnosti. Výroba a opravy zemědělských a lesnických strojů. Demolice a zemní práce.

Adresa

Strádalova 626/15
407 46 Krásná Lípa

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47311410

Výrobky, činnosti

Opravy strojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 383 288

Kontaktní osoba

Vladimír Sadílek - Jednatel

Jiří Janiš

Další firmy v oboru

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.