• Detail firmy

Stavebniny KRKONOŠE, s.r.o.

Základní popis

Střešní krytiny, Hutní materiál, Palubky, Průmyslový a stavební dřevěný materiál, Izolace, Stavební materiály

Adresa

Poštovní 1175
543 03 Vrchlabí

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49284100

Výrobky, činnosti

Střešní krytiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 424 553
Telefon: +420 499 424 552
Telefon: +420 499 422 209
Mobil: +420 736 489 374
E-mail: stavebninykrkonose@profi-net.cz
WWW: www.stavebninykrkonose.cz

Kontaktní osoba

Slavomír Pulpan

Vladimír Kučera - Jednatel

Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

GRACÍK s.r.o.

Velkoobchod hutním materiálem. Prodej uceleného sortimentu hutního materiálu plechů, profilů I, U, L, T, jeklů, pásové oceli, betonářské oceli, trubek, svařovaných sítí KARI, kulatiny a dalších materiálů dle požadavku zákazníka.