• Detail firmy

TKK spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou historického nábytku, replik oken a dveří do historických objektů a do rekonstruovaných domů.

Adresa

Jeronýmova 18
370 00 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26084252

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Zabýváme se výrobou historického nábytku, replik oken a dveří do historických objektů a do rekonstruovaných domů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 386 353 833
E-mail: info@krystofory.cz
WWW: www.krystofory.cz

Kontaktní osoba

Kryštof Kratochvíl - Jednatel

Mobil: +420 603 508 747
Další firmy v oboru

Dřevostavby Štika s.r.o.

Stavíme a projektujeme dřevostavby. Postavíme a navrhneme malou pergolu, altán, chatku nebo rodinný dům. Specializujeme se na dodání a montáž dřevěné konstrukce, která je tradičně tesařsky vázána, ovšem při použití moderní technologie. Konstrukce dodáváme do fáze hrubé stavby tak, aby byl objekt plně funkční.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.