• Detail firmy

KP - info, s.r.o.

Základní popis

Reklamní agentura. SIGNMAKING: -reklama z fólií -světelná reklama -neon -plastická reklama -atypická reklama -bilboardy. GRAFIKA: -jednotný firemní styl -grafické návrhy -katalogy,prospekty -vizitky,etikety -barevný digitální tisk -fasádní barvy. O

Adresa

Komenského 259
697 01 Kyjov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25507818
DIČ:  CZ6511290764
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Reklamní písmo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 613 428
Mobil: +420 777 660 385
E-mail: kpinfo@seznam.cz
WWW: www.kpinfo.adslink.cz

Kontaktní osoba

Roman Kocourek - Majitel

Další firmy v oboru

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

GEPARD INTERNATIONAL, s.r.o.

Specializujeme se na barevný málonákladový a velkoformátový tisk. Zajišťujeme vysoce kvalitní tisk vizitek, diplomek, plakátů, oznámení, samolepek a jiných tiskovin. Věnujeme se rovněž personalizaci, laminaci či knihařství. Díky tiskovým technologiím a velkému množství různých materiálů, které používáme, tiskneme v nejvyšší kvalitě. Rádi Vás o tom přesvědčíme. Neváhejte se na nás obrátit.

ADMOVE s.r.o.

Specializujeme se na pojízdnou reklamu - kolo s reklamním vozíkem, přívěsný vozík s billboardem, automobil s billboardem. Realizujeme zakázkovou výrobu oblečení pro firmy, sportovní kluby, závodní týmy apod.