• Detail firmy

DESIGN - Ing. Aleš Kožnar

Základní popis

Kompletní projekční práce rodinných, komerčních a průmyslových objektů Statické výpočty ocelových konstrukcí Statické výpočty dřevěných konstrukcí Statické posudky staveb a zařízení (obecně) Zajištění engineeringu staveb

Adresa

Pošepného 380
514 01 Jilemnice

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61201146

Výrobky, činnosti

Projektová činnost ve výstavbě

Kompletní projekční práce rodinných, komerčních a průmyslových objektů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 543 073
Mobil: 602 522 974
E-mail: ales.koznar@worldonline.cz
E-mail: ales.koznar@worldonline.cz
WWW: www.projekcekoznarales.webnode.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Ing.Kožnar - Majitel

Další firmy v oboru

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.