• Detail firmy

Bronzart

Adresa

Edisonova 33/355
700 30 Ostrava - Hrabůvka

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63735156
DIČ:  CZ6859230257

Výrobky, činnosti

Kovové pamětní a informační desky

bronzových desek do interiérů i exteriérů, pamětních či výročních plaket, štítků, desek pro označení staveb či míst o velikosti od 10x10 cm až po 100x100 cm. Individuálně je možno dohodnout i rozměry přesahující udané limity.

Kontaktní údaje

E-mail: info@bronzart.cz
WWW: www.bronzart.cz

Kontaktní osoba

Pavla Ochmanová - Majitel

Další firmy v oboru

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

KOVOOBRÁBĚNÍ - STANISLAV JANČA

Specializujeme se na kovoobrábění. Provádíme soustružnické práce, frézování drobných dílů, obrábění kovů, drobné zámečnické práce a další.