• Detail firmy

Leko CZ s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej blahopřání ke všem příležitostem, pohlednic, balicích papírů, dopisních souprav a novoročenek. Výroba a prodej blahopřání ke všem příležitostem, pohlednic, balicích papírů, dopisních souprav a novoročenek. Výroba a prodej blahop

Adresa

9. Května
750 00 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26837234

Výrobky, činnosti

Laminované kalendáře, novoročenky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 555 701
Fax: +420 581 202 770
WWW: www.leko.biz

Kontaktní osoba

Roman Pape - Jednatel

Mobil: +420 608 555 701
Další firmy v oboru

Ivo Bernard

Zabýváme se kompletními službami v oblasti gravírování. Nabízíme reklamní tisk na Vaše dárkové předměty pro potencionální klienty, vypalujeme laserem na různé materiály, vytváříme sublimační potisk za pomoci speciálního inkoustu, zaměřujeme se také na grafické práce všeho druhu či prodáváme v e-shopu výrobky na přání.

P. S. EMBROIDERY s. r. o.

Zabýváme se výrobou reklamních a klubových šál ve standardních i atypických rozměrech. Dodáváme pletené žakárové šály, pletené šály, tištěné šály, minišály, reklamní a klubové šály i bezešvé šály pro sublimační potisk. Nabízíme strojní vyšívání nejrůznějších nášivek i výrobu vlajek.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.