• Detail firmy

Leko CZ s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej blahopřání ke všem příležitostem, pohlednic, balicích papírů, dopisních souprav a novoročenek. Výroba a prodej blahopřání ke všem příležitostem, pohlednic, balicích papírů, dopisních souprav a novoročenek. Výroba a prodej blahop

Adresa

9. Května
750 00 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26837234

Výrobky, činnosti

Laminované kalendáře, novoročenky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 555 701
Fax: +420 581 202 770
WWW: www.leko.biz

Kontaktní osoba

Roman Pape - Jednatel

Mobil: +420 608 555 701
Další firmy v oboru

P. S. EMBROIDERY s. r. o.

Zabýváme se výrobou reklamních a klubových šál ve standardních i atypických rozměrech. Dodáváme pletené žakárové šály, pletené šály, tištěné šály, minišály, reklamní a klubové šály i bezešvé šály pro sublimační potisk. Nabízíme strojní vyšívání nejrůznějších nášivek i výrobu vlajek.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.