• Detail firmy

Strojírenská výroba HBH, s.r.o.

Základní popis

Provádíme zakázkové zpracování plechu, kovových profilů a trubek, pálení laserem, přesné obrábění a svařování, zámečnickou výrobu

Adresa

Osek 402
338 21 Osek

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25219308
DIČ:  CZ 25219308

Výrobky, činnosti

Strojírenská výroba

páení laserem ,výpalky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 781 665
Fax: +420 371 781 665
E-mail: hbh@hbh-osek.cz
WWW: www.hbh-osek.cz

Kontaktní osoba

Jiří Benedikt - Jednatel

Mobil: +420 602 239 389
E-mail: hbh@hbh-osek.cz

Jaroslav Černý - Jednatel

JANA PÍŠOVÁ - Jednatel

PAVLA KREISOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů. Disponujeme výrobními halami s kvalitním vybavením, kontaktuje nás a domluvíme se na Vašich požadavcích.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.