• Detail firmy

KOVOVÝROBA-MALINKA JAROSLAV

Základní popis

Firma se zabývá zámečnickou výrobou a práškovým lakováním : - výroba reklamních stojanu , ohýbáním trubek,broušením,svarováním....další zámečnické práce - práškové lakování dle vzorníku RAL

Adresa

Rusavská 422
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10567429
DIČ:  CZ500215002

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 378 910
Mobil: +420 603 569 103
E-mail: malinkaj@volny.cz
E-mail: phalencakova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Malinka - Majitel

Petra Halencakova

Telefon: 731 478 994
E-mail: phalencakova@seznam.cz
Další firmy v oboru

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.

ROSTRA s.r.o.

Konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.