• Detail firmy

Michelské pekárny a.s.

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme pečivo i cukrářské produkty. Nabízíme chléb, běžné a jemné pečivo, michelské bulky, moučníky, metro dezerty, tyčinky i alginátové

Adresa

Pekárenská 10
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16192583

Výrobky, činnosti

Čerstvý chléb a pekařské výrobky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 026 111
WWW: www.pekarny-michle.cz
Další firmy v oboru

Letňanské pekařství Oheim

Vyrábíme prvotřídní pečivo na zakázku z těch nejkvalitnějších surovin českého původu. Nabízíme výrobu běžného pečiva, sladkého pečiva, cukrářské výrobky, pečení chleba, svatební koláčky, chodské koláče, pečivo na rauty a svatby, celozrnné pečivo a také výrobky z listového těsta. Zajišťujeme pečení chleba kompletně na zakázku.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.