• Detail firmy

František Kosour - Servis chlazení

Základní popis

Domácí elektrospotřebiče Nabzíme záruční a pozáruční servis chladniček, mrazniček, průmyslového chlazení a klimatizací. Prodáváme domácí spotřebiče a elektroniku

Adresa

Nábřežní 27
594 01 Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12708585
  • Služby

Výrobky, činnosti

Servis chlazení

Opravy a servis domácích spotřebičů a chladicí techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 523 096
Mobil: +420 737 716 527
Mobil: +420 602 753 049
E-mail: servischlazeni@volny.cz
WWW: www.volny.cz/servischlazeni

Kontaktní osoba

František Kosour - Majitel

Další firmy v oboru

Jiří Mejzlík - Vybavení autoservisů

Specializujeme se na dodávky, servis a poradenství v oblasti kompletního vybavení autoservisů a pneuservisů. Zajišťujeme prodej zvedáků, vyvažovaček, zouvaček, geometrie, testovacích linek, myček kol, stříkacích kabin, kompresorů, tlakových čistících strojů, nářadí a dalšího vybavení pro autoservisy. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.

BUDKA s.r.o.

Nabízíme služby dodávky, montáže a servisu chladicí, mrazící a klimatizační techniky včetně dodání veškerých náhradních dílů a komponentů. Dodáváme prvotřídní technologie pro chladírny a mrazírny, expanzní ventily, rozvody pro freonové systémy a nejrůznější náhradní díly. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.