• Detail firmy

GEMA MB s.r.o.

Základní popis

Naše firma v současné době zajišťujeme provádění inženýrských staveb, dopravních staveb, sportovních staveb, zemních a bouracích prací .

Adresa

Blahoslavova 186/II
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61681679
DIČ:  CZ61681679
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  100
Roční obrat:  200000000

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 722 815
Fax: +420 326 722 821
E-mail: gemamb@gemamb.eu
WWW: www.gemamb.eu/

Kontaktní osoba

Ing. František Petrtýl - Jednatel

Josef Dufek - Jednatel

Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.