• Detail firmy

ARBURG s.r.o.

Základní popis

Prodej a dodávky vstřikovacích strojů ARBURG pro zpracování plastů.

Adresa

Příkop 25
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65410513
DIČ:  CZ65410513
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  8
Roční obrat:  100000000

Výrobky, činnosti

Řízení pro vstřikovací stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 422 471
E-mail: daniel_orel@arburg.com
E-mail: czech@arburg.com
WWW: www.arburg.com

Kontaktní osoba

Ing. Daniel Orel, PhD. - Ředitel

Telefon: +420 548 422 471
Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.