• Detail firmy

Novotný s.r.o.

Základní popis

Dodávky a montáže skladových systémů pro průmysl, obchod a administrativu. Nabídka kompletní projektové a inženýrské činnosti.

Adresa

Areál výzkumných ústavů č.p. 539
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63219085
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  15000000

Výrobky, činnosti

Projektová činnost ve výstavbě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 980 884
Mobil: +420 602 309 247
Fax: +420 281 983 168
E-mail: novotny.sro@centrum.cz
WWW: www.novotnysro.cz

Kontaktní osoba

Josef Novotný - Majitel

Další firmy v oboru

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.