• Detail firmy

Ing. Zdeněk Knesl

Základní popis

Zabýváme se prodejem, servisem, leasingem a pronájmy kopírovacích strojů a laserových tiskáren. Autorizovaný dealer firmy Konica Minolta.

Adresa

Komenského 86
667 01 Židlochovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45610118
DIČ:  CZ6111100666
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Kancelářská technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 231 650
E-mail: knesl@knesl.cz
WWW: www.knesl.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Knesl - Majitel

Další firmy v oboru

IRMGROUP , spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky. Specializujeme se na návrhy, realizace a servis elektronického zabezpečovacího zařízení. Provádíme instalaci, správu a servis počítačových sítí.

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).