• Detail firmy

Alucast s.r.o.

Základní popis

Výroba přesných hliníkových odlitků vysoké náročnosti

Adresa

Tupesy 100
687 07 Tupesy

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26232111

Výrobky, činnosti

Výroba přesných hliníkových odlitků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 597 785
Mobil: +420 737 322 200
Fax: +420 572 597 783
E-mail: alucast@alucast.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jarmil Cileček - Jednatel

Telefon: 737 322 200
E-mail: alucast@alucast.cz
Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

L L Sp. z o o

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů zejména pro chemický, potravinářský, energetický, hutnický a stavební průmysl. Naše výrobky jsou vyráběny kvalifikovanými profesionály a díky tomu garantujeme vysokou kvalitu. Naše stroje a náhradní díly se těší velkým zájmem zákazníků, a proto vyvážíme i do zahraničí - do Německa a Skandinávských zemí. Při jakémkoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.