• Detail firmy

František Nerad

Základní popis

Provádíme zámečnické práce. Zabýváme se výrobou vrat, bran, schodišť a oplocení. Zajišťujeme služby stavebního zámečnictví.

Adresa

Ostředek 83
257 24 Ostředek

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46420681

Výrobky, činnosti

Vrata

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 937 635
E-mail: neradf.zamecnictvi@seznam.cz
WWW: www.zamecnictvi-nerad.cz

Kontaktní osoba

František Nerad - Majitel

Další firmy v oboru

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

JC Montáže

Vyrábíme a montujeme garážová a průmyslová vrata HÖRMANN (sekční, rolovací) a vjezdové brány (nosné, samonosné, křídlové) v povrchové úpravě pozink. Vrata a brány dodáváme včetně pohonů. Dále se zabýváme dodávkou a montáží stínící techniky. Instalujeme předokenní rolety, markýzy, interiérové a exteriérové žaluzie - vertikální i horizontální, sítě proti hmyzu apod. Více info na našich stránkách.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.