• Detail firmy

K - KERAMIKA spol. s r.o.

Základní popis

Dodáváme vysoce kvalitní vybavení do interiérů - obklady a dlažby do koupelny či kuchyně,vany,sanitární keramiku,koupelnový nábytek,podlahy,dveře aj.

Adresa

Hájecká 1
618 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26930765

Výrobky, činnosti

Podlahové krytiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 210 577
Fax: +420 549 210 577
E-mail: brno@k-keramika.cz
WWW: www.k-keramika.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Klement - Jednatel

Mobil: +420 777 265 100
Další firmy v oboru

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.