• Detail firmy

KINNARPS a.s.

Základní popis

Výroba a prodej kancelářského nábytku.

Adresa

Obchodní 124
251 01 Čestlice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26439034
DIČ:  CZ26439034

Výrobky, činnosti

Bytový nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 227 202 200
Mobil: +420 602 472 366
Fax: +420 227 202 202
E-mail: kinnarps@kinnarps.cz
E-mail: p.vrabcova@kinnarps.cz
WWW: www.kinnarps.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Beata Haškovcová - Marketingový ředitel

Anthony Shee - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Jaroslav Bureš

Nabízíme kompletní služby truhlářství. Nabízíme výrobu regálů, pultů, stojanů, barů, sektorového nábytku, kuchyňských linek, pergol, stání, altánů a zahradních domů na míru.Provádíme pokládku laminátových, dřevěných a vinylových podlah nebo koberců.

Jiří Richtr

Vyrábíme nábytek na zakázku. Specializujeme se na kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje a další. Vyrábíme obývací stěny na míru Vašim individuálním požadavkům. Dodáváme stoly, postele nebo komody různých velikostí a barev vyrobené na zakázku. V nabídce máme i kancelářský nábytek. Našim klientům poskytujeme komplexní servis včetně návrhu a montáže na místě určení.