• Detail firmy

KERAWEST s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme vzorkovnice a propagační předměty v oblasti stavebnictví včetně mozaiky i dekoračních prvků. Nabízíme tvarové řezání obkladů či dlažeb.

Adresa

Příchovice 260
334 01 Příchovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62623729

Výrobky, činnosti

Stavební dokončovací práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 897 277
Telefon: +420 377 897 274
Fax: +420 377 897 276
E-mail: info@kerawest.cz
WWW: www.kerawest.cz

Kontaktní osoba

Luděk Havlík - Jednatel

Mobil: 724 074 653

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.

PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.

Činnost naší firmy, působící v Plzni, je zaměřena na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Dále poskytujeme služby v oblasti topení - voda - plyn - kanalizace - odpady. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce. Jsme malou firmou, která si zakládá na profesionalitě a spokojenosti svých zákazníků. Obraťte se na nás a my už se postaráme o to, aby Vaše domácnost byla plně funkční.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.