• Detail firmy

KPL Design s.r.o.

Základní popis

Provádíme návrhy a vizualizace strojních zařízení.Zajišťujeme technický dozor při výrobě.

Adresa

Nymburská 318/50
197 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26738813

Výrobky, činnosti

Konstrukce strojních zařízení

pro letecký a automobilový průmysl

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 313 217
Mobil: +420 603 854 735
E-mail: j.pekar@kpl-design.cz
E-mail: kpl@kpl-design.cz
WWW: www.kpl-design.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Pekař - Jednatel

E-mail: j.pekar@kpl-design.cz
Další firmy v oboru

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.