• Detail firmy

Pila Opluštil

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme střešní konstrukce, hranoly, latě, prkna, plotovky, balkonovky, palubky, podlahy, OSB desky, drobné truhlářské výrobky, teak, teakové řezivo. Provádíme hoblování. Autodoprava, hydraulická ruka

Adresa

Široký dvůr 1935/9
691 46 Ladná

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11501812

Výrobky, činnosti

Střešní konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 370 409
Mobil: +420 608 885 668
Fax: +420 519 331 306
E-mail: oplustil@email.cz
WWW: www.pilaoplustil.cz

Kontaktní osoba

Radek Opluštil - Majitel

Další firmy v oboru

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

ŠTĚPÁN Vyškov s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě dřevěných palet, sedel, bednění, přířezů a atypických beden či palet na objednávku. Soustředíme se jak na tuzemský trh, stejně tak i zahraniční. Expedici pro nás zajišťuje přepravní společnost Rohor s.r.o. Rádi vyhovíme každému přání, budou-li to dovolovat naše možnosti.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.