• Detail firmy

Kartonáž - Jindřich Švidrnoch

Základní popis

Nabídka kartonáže: kartonů, výseků, fixačních vložek z vlnité lepenky a vícebarevného flexotiskového potisku. Zajišťování celoplošného potisku. Držení konfignačních vkladů.

Adresa

Branky 5
756 45 Branky na Moravě

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41020367
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  24

Výrobky, činnosti

Kartonáž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 637 314
Mobil: +420 602 575 055
WWW: svidrnochova.com

Kontaktní osoba

Jindřich Švidrnoch - Majitel

Roman Švidrnoch

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Techlep

Zabýváme se velkoobchodním prodejem technických lepenek, které mají široké využití v mnoha průmyslových odvětvích. Používají se např. na výrobu: obalů, kancelářských složek, podložek, nábytku apod., nepostradatelné jsou rovněž při výrobě transformátorů. Technické lepenky dodáváme jako polotovar, ale i jako finální výrobek, především jako kancelářské složky, výseky či přířezy.

BILL, s. r. o.

Výroba obalů z lepenky, kartonů i kartonplastů. Poskytujeme vakuové lisování, tvarování plastů, kryty točitých částí strojů

PACK SHOP Model Obaly, a. s.

PACK SHOP, součást společnosti Model Obaly a. s., se již od roku 1995 zabývá prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balicího materiálu. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru, protože veškeré zboží, které nabízíme, je neustále k dispozici na skladě. Pobočka Pack Shop, Model Obaly a.s., Bečovská 1279/15, 104 00 Praha 10 - Uhříněves.