• Detail firmy

Klimastar s. r. o.

Základní popis

Zabýváme se realizací průmyslového chlazení strojírenských technologií, dodáváme technologii chlazení vody, chladírenských, mrazírenských boxů včetně isolací, zajišťujeme dodávku a montáž termokingů, chladicích a mrazicích kontejnerů včetně agregátů.

Adresa

Pírkova 5
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25634305
DIČ:  CZ25634305
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Průmyslové chlazení, chlazení kapalin, zimní stadiony, speciální chlazení do -80 st.C

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 714 294
Mobil: +420 605 295 190
Fax: +420 321 714 294
E-mail: info@klimastar.cz
WWW: www.klimastar.cz

Kontaktní osoba

Václav Jeník - Majitel

Další firmy v oboru

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

SOIT s.r.o.

Zaměřujeme se na realizace vodoinstalace, potrubních rozvodů, topenářské práce a systémy solární energie. Realizujeme vodoinstalace a kanalizace na zakázku, systémy ohřevu teplé vody, topenářské rozvody potrubí, TUV s podporou vytápění, systémy ohřevu bazénu apod. Dodáváme systémy solární energie, stavebnice solárních systémů a komponenty solárních systémů. Nabízíme zapojení slunečního kolektoru.

B.S.H. servis s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti montáže, servisu a revizí ventilátorů, požárních klapek a elektrických zařízení. Zajišťujeme havarijní servis elektro NONSTOP.