• Detail firmy

Jiří Horák

Základní popis

Zabýváme se výrobou a rekonstrukcí schodů, schodišť na zakázku. Vyrábíme schodiště dřevěná samonosná, obkladová. Připravíme výpočet, rozpočet, dodáme zábradlí, sloupky k zábradlí, madla, výplně. Používáme materiály: dub, buk, smrk, jasan, borovice.

Adresa

Hartvíkovice 222
675 76 Hartvíkovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67067832

Výrobky, činnosti

Obývací pokoje

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 970 977
E-mail: jiri@truhlarstvi-horak.cz
WWW: www.truhlarstvi-horak.cz

Kontaktní osoba

Jiří Horák - Majitel

Další firmy v oboru

Josef Kourek

Zabýváme se zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme jednotlivé kusy nábytku nebo realizujeme kompletní interiéry. Nabízíme výrobu kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, dětských a obývacích pokojů, schodišť, zábradlí, interiérových dveří, kancelářského nábytku, pergol, krovů, dřevěných konstrukcí a mnoho dalšího.

JIHLAMAX, spol. s r.o.

Designové návrhy interiérů a výroba kuchyní, bytového a kancelářského nábytku na míru - Vysočina a Jihočeský kraj. Výrobní program firmy zahrnuje především kuchyňské linky, nábytek do předsíní, vestavěné skříně, dětské pokoje atd. Naší vzorkovou prodejnu nábytku naleznete v Jihlavě a eshop na www.jihlamax.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Petr Pejřimovský - Truhlářství Retro

Věnujeme se truhlářské výrobě. Vyrábíme nábytek z masivu na míru ve speciálních povrchových úpravách. Kromě nábytku, který i renovujeme, nabízíme také různé dřevěné konstrukce, jako jsou pergoly, altány, garážová stání či terasy. Prodáváme lazury, laky a barvy na dřevo i kovy. Barvy Vám rovněž namícháme dle Vašeho přání.