• Detail firmy

Pavliš a Pavliš

Základní popis

firma zabývající se zámečnickými pracemi (sváření, dělení materiálu na automatické pile, obrábění, frézování)a truhlářskými pracemi (výroba eurooken, nábytku,dveří, školních lavic, židlí atd.),výroba hausbotů na zakázku dle přání zákazníka.

Adresa

Orlov 59
261 01 Orlov

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12542563

Výrobky, činnosti

Eurookna

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 880 822
Mobil: +420 777 230 001
Fax: 318 677 047
E-mail: jindrich.pavlis@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Pavliš - Majitel

Telefon: 7 77/ 230 001
E-mail: jindrich.pavlis@seznam.cz
Další firmy v oboru

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

Jaroslav Kindl

Nabízíme služby v oblasti zámečnictví a kovovýroby. Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, regálů, mříží, poklopů, rámů, vrat i s pojezdem, bran, plotů, zábradlí, skleníků a mnoho dalšího. Přijímáme objednávky do 1000 ks.

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.