• Detail firmy

V.I.P. SECURITY AGENCY s.r.o.

Základní popis

FYZICKÁ OSTRAHA OBJEKTŮ, RECEPČNÍ SLUŽBY, DETEKTIVNÍ ČINNOST, PŘEPRAVA FINANČNÍCH HOTOVOSTÍ, MONTÁŽ ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ,OCHRANA OSOB.

Adresa

Sokolovská 5/49
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27125751
Rok založení:  2002
Počet zaměstnanců:  50

Výrobky, činnosti

Pronájem sodových automatů s úpravou vody

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 325 155
Mobil: +420 777 995 999
WWW: www.vipsecurityagency.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Mašek - Jednatel

Telefon: +420 222 325 154
Další firmy v oboru

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.